Svátek má: Jitka

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 24.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam ve středu 24.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se pět utkání Chance ligy a jedno Tipsport extraligy
24. listopadu 2021 - 08:30

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


         ve středu  24. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:LIGA 2021/2022 - 12. kolo

17:00  MFK Karviná - FC Baník Ostrava

Liga mistrů - skupina A

21:00  Manchester City -  Paris Saint-Germain FC
21:00  Club Brugge KV - RB Lipsko

Liga mistrů - skupina B

21:00  Liverpool FC - FC Porto
21:00  Atlético Madrid - AC Milán

Liga mistrů - skupina C

18:45  Besiktas Istanbul - AFC Ajax
21:00  Sporting Lisabon - Borussia Dortmund

Liga mistrů - skupina D

18:45  Inter Milán - FK Šachtar Doněck
21:00  FC Šeriff Tiraspol - Real Madrid CF

Evropská liga - skupina C

16:30  FK Spartak Moskva - SSC Neapol

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 13. kolo

13:30 FK Varnsdorf - SFC Opava

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 - základní část - 6. kolo

17:30  Vítkovice - Olomouc

Chance Liga - 23. kolo

17:30  HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - DRACI PARS ŠUMPERK
18:00  HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba 2011
18:00  HC Baník Sokolov - SC Kolín
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou

Basketbal

Euroliga - ženy - utkání 5. kola skupiny A

18:00  TTT Riga - ZVVZ USK Praha

Eurocup - ženy - skupina K

18:00  BK Žabiny Brno - BA London Lions

Volejbal

Český pohár mužů - 3. kolo, odveta

19:00  Brno - Ostrava

Pohár CEV žen - 1. kolo, odveta

17:00  Olomouc - Brčko

Vyzývací pohár žen - 1. kolo, odveta

20:00  Panathinaikos Atény - TJ Ostrava

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 12. kolo

18:00  HC ROBE Zubří - HC Dukla Praha
18:30  HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice

Curling

Lillehammer (Norsko) - Mistrovství Evropy v curlingu

Ženy

14:00  Česko - Itálie

Muži
9:00  Česko - Finsko
19:00 Česko - Skotsko

Veletrhy

PRAHA - Veletrh Czechbus autobusů, hromadné dopravy a dalších druhů dopravy  v Letňanech

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)