Svátek má: Julie

Zprávy

Velikost textu:

Ruská státní televize: Německo na dohled

Ruská státní televize: Německo na dohled

Vladimir Solovjov je jedním z nejznámějších politických moderátorů v ruské televizi a moderuje tam pořad, který je formátem srovnatelný s německým Lanzem nebo Hannitym na Fox News.

Vladimir Solovjov, komentátor Rossija 1
29. ledna 2023 - 07:20

Včera dostal Olaf Slušný ve svém pořadu slovní výprask. Je možné, že celé Německo bude brzy poraženo, ale pak nejen slovně, píše Max Erdinger na německém webu Jouwatch.

Solovjov na Rossija 1 - překládám: „Je čas vyslat Německu jasný a rozhodný vzkaz, že zemi vnímáme jako stranu konfliktu. Německé tanky na Ukrajině rozhodně znamenají, že vidíme německé území, vojenská zařízení a další místa jako legitimní cíle. NATO chce bojovat mazaným způsobem a předstírat, že nebojuje vůbec. Ve tvých snech! A německý ministr obrany Pistorius se zapíše do dějin jako blázen, který proměnil Německo v zónu přímého ničení. A kancléř Scholz také. A ministryně zahraničí Baerbocková. Německý lid bude vědět, které nové nacistické vůdce vychovali a přivedli k moci. To je můj subjektivní názor. My jsme agresor? Osm let krmíte vy nacistický režim na Ukrajině. Osm let jste zabíjeli Rusy na Donbasu. Osm let jste lhali ústy své ‚matky‘ Merkelové. Nechtěli jste vidět tragédii na Donbasu, zavražděné děti na Donbasu...“ – Vsuvka ode mne: … navzdory jasně viditelné ‚Avenue of Angels' v Doněcku – „ …vy evropští farizeové, vy nacističtí šmejdi! "

Pravda, jde o Solovjovův subjektivní názor, jak sám říká. Objektivně ale platí, že svůj „subjektivní názor“ v ruské státní televizi sotva kdo řekne, pokud s ním vláda nesouhlasí. Ostatně v Německu tomu není jinak. A na Ukrajině už třikrát ne.A pak má ten slušný Olaf také odvahu požádat milé „neobčany“, aby důvěřovali, že spolková vláda zajistí, že rizika nenaberou „špatný směr“? Existují také rizika, která nabírají „správný směr“? Co je riziko samo o sobě, bez jakéhokoli směru? A proč si myslí, že mu ještě někdo může věřit, když 20. ledna vyloučil dodávky tanků, aby je o pár dní později povolil? Považuje „neobčany“ za duševně nemocné? Dodávku stíhaček nedávno vyloučil. O tom se již diskutuje v Nizozemsku, Francii a USA. Důvěra? V Olafovi slušném? Muž s mezerami v paměti?

Kde jsme to vlastně skončili s touto Spolkovou republikou, v níž je Putinovo potvrzení Obamova tvrzení, že Německo je okupovaná země, v mainstreamovém tisku označováno za „konspirační teorii“? Ve stejném mainstreamu, který drze tvrdí, že Američané osvobodili Osvětim v roce 1945, přestože to byla Rudá armáda? Co si myslí zelená panenka Deep State na ministerstvu zahraničí, když vyhlašuje válku Rusku, zemi, kterou německý Wehrmacht napadl v roce 1941 a která skončila s 24 miliony mrtvých? A to nám Němcům ještě poskytlo shovívavou ruku? Jak hluboko můžete klesnout s těmito německými „vyvolenými“?

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)
43-8974200277/0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ5601000000438974200277
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%