Svátek má: Julie

Zprávy

Velikost textu:

Denně umírá tisíce Ukrajinců: Přátelé Ukrajiny jsou její nepřátelé!

Denně umírá tisíce Ukrajinců: Přátelé Ukrajiny jsou její nepřátelé!

Několik zpráv z deníku Der Spiegel vrhlo na rusko-ukrajinský konflikt jiné světlo.

Ilustrační foto
22. ledna 2023 - 02:20

Může se zdát paradoxní publikovat pár stručných Spiegelů, když člověk zná politický postoj těchto novin, absolutně protiruských a zcela proukrajinských, ale je naopak racionální brát na vědomí informace, které jinde nenajdeme.

A z dobrého důvodu nám brief z 20. ledna ve 13:46 říká, že v Bachmutu (Artěmovsk) jsou každý den vyřazeny tisíce Ukrajinců .

Pro usnadnění čtení jsou všechny odstavce psané kurzívou a tučným písmem zkopírovány a vloženy ze Spiegelu.

Spolková zpravodajská služba varuje před vysokými ztrátami ukrajinské armády

13:46: Spolková zpravodajská služba (BND) je znepokojena těžkými ztrátami, které ukrajinská armáda utrpěla v bitvě o strategicky důležité město Bachmut na východě země. Podle informací Spiegelu tento týden zahraniční zpravodajská služba informovala bezpečnostní politiky Bundestagu na tajné schůzce, že ukrajinská armáda v současnosti ztrácí každý den v bojích s útočníky trojciferný počet vojáků . „

… .. „S dobytím Kliščijivky se zvýšilo nebezpečí obklíčení ukrajinské posádky v Bachmutu. Město je důležitým dopravním uzlem a je považováno za součást ukrajinské obranné zdi mezi Slavjanskem a Kramatorskem, poslední velkou aglomerací ovládaný Kyjevem ve východní oblasti Donbasu. Kreml označil dobytí Donbasu za jeden ze svých válečných cílů.“


Zpravodajský kanál LCI má opačný názor, Rusové umírají po tisících. Je německá zpravodajská služba v platu Putina? To jistě řekneme malým propagandistům atlanticismu.

Máme se zaslepit a nadále věřit atlantické propagandě, a stát se tak hrobníkem ukrajinského lidu, abychom uspokojili válečné konzervativce ve Washingtonu? Spojené státy vědomě používají Ukrajince jako potravu pro děla, aniž by na okamžik věřily, že Ukrajina může tuto válku vyhrát.

Soudě podle přečtení dalších titulků ze stejných novin.

Spojené státy neočekávají od Ukrajiny rychlé vítězství

18:40: Náčelník generálního štábu USA Mark Milley stále považuje vyhlídky na rychlé vojenské vítězství Ukrajiny ve válce proti Rusku za nízké . Z vojenského hlediska by bylo pro Ukrajinu letos „velmi, velmi obtížné " vyhnat ruské síly z každého čtverečního centimetru Ukrajiny a území ovládaného Ruskem, řekl Milley po konferenci o Ukrajině na letecké základně Ramstein. „To neznamená, že se to nemůže stát," trval na svém. Věří, že tato válka, stejně jako mnoho jiných před ní, skončí u jednacího stolu." Oni (USA) si myslí a říkají to: Ukrajina nemůže vyhrát tuto válku!

Přesto USA a NATO a Evropa nadále sypou na Ukrajinu ještě více zbraní a slibují Zelenskému ještě více zbraní. Člověk cítí hněv před těmito tisíci zbytečných úmrtí.

Přátelé Ukrajiny jsou její největší nepřátelé!

Cynismus nezná hranic, stovky nebo dokonce tisíce mrtvých každý den, to nestačí, stále musíme tlačit na Ukrajinu, aby ještě více zaútočila na Rusy, a to dobře přitom víme, že Ukrajina nemůže vyhrát.

Rusové metodicky ničí jednotky a materiály posílané proti nim, ale NATO chce vždy víc:

„Stoltenberg: Nová vojenská pomoc Ukrajině umožní zahájit ofenzivu

16:02: Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg uvítal oznámení o nových dodávkách zbraní na Ukrajinu. V Ramsteinu také řekl, že očekává nový vývoj v debatě o možné dodávce německých tanků Leopard 2.

Podpora Ukrajincům nejen umožní bránit se dalším ruským ofenzivám, ale také jim umožní zahájit vlastní ofenzivy, aby znovu získali území."


Je pravdivější než kdy jindy, Spojené státy vedou válku s Ruskem do posledního Ukrajince.

(rp,prvnizpravy.cz,pinews,foto:arch.)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%