Svátek má: Brigita

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 6. října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam ve středu 6. října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Dukly budou hostit v pohárovém utkání České Budějovice
6. října 2021 - 08:29

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      ve středu  6. října  2021



      Fotbal                                                                                           


MOL Cup - 3. kolo

15:30  FK Dukla Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
15:30  FK Varnsdorf - FC Zbrojovka Brno

Liga národů UEFA - Liga A - Play-off

20:45  Itálie - Španělsko

Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let - skupina 13

18:00  Česko - Kazachstán

Lední hokej

Chance Liga - 8. kolo


17:30  VHK ROBE Vsetín - HC Slavia Praha
17:30  HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč
17:30  HC Benátky nad Jizerou - AZ Heimstaden Havířov
18:00  HC ZUBR Přerov - HC Stadion Vrchlabí
18:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Stadion Litoměřice
18:00  SK Trhači Kadaň - HC Baník Sokolov
18:00  DRACI PARS ŠUMPERK - LHK Jestřábi Prostějov
18:00  SC Kolín - HC Slovan Ústí nad Labem

Hokejová Liga mistrů - skupina A


19:30  HC Sparta Praha - Fischtown Pinguins

Hokejová Liga mistrů - skupina C

18:00  Lukko Rauma - Cardiff Devils
19:45  HC Lausanne - Adler Mannheim

Hokejová Liga mistrů ...  skupina F

17:00  HC Oceláři Třinec - HC Slovan Bratislava

Hokejová Liga mistrů - skupina G

18:30  HC Donbass Doněck - KAC Klagenfurt
19:30  Les Dragons de Rouen - Rungsted Seier Capital

Tenis

Challenger Mouilleron-Le-Captif - osmifinále

20:00  Tomáš Macháč - Andreas Seppi

Indian Wells (USA) - Turnaj mužů

Indian Wells (USA) - Turnaj žen

Basketbal

Liga mistrů - skupina E

20:00  Galatasaray Istanbul -  ERA Basketball Nymburk

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA - 1. kolo

18:00  Brno - USK Praha

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA - 6. kolo

18:00 Olomoucko - Pardubice

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA - 7. kolo

18:00  Opava - Jindřichův Hradec

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA - 5. kolo

18:00  Strakonice - Žabiny Brno

Euroliga žen - 1. kolo, skupina A

18:00  Riga - Jekatěrinburg
19:30  Benátky - Szekszárd
20:00  Lattes Montpellier - ZVVZ USK Praha

Euroliga žen - 1. kolo, skupina B

17:00  Dynamo Kursk - Gdyně
19:00  Galatasaray Istanbul - Fenerbahce Istanbul
20:00  Landes - Schio
20:15  Girona - Šoproň

Volejbal

Liga mistrů - 2. předkolo

17:00  C.S. Arcada Galati - VK ČEZ Karlovarsko

Předkolo Ligy mistrů - úvodní utkání

17:00  Galati - Karlovarsko

Cagliari (Itálie) - Finále Světového okruhu v plážovém volejbalu

Házená

Kvalifikace ME žen

21:00  Francie - Česko

Cyklistika

Grenchen (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Futsal

První liga - 6. kolo

20:30 Česká Lípa - Mělník

Zápas

Oslo (Norsko) - Mistrovství světa v zápase

Střelba
Lima (Peru) - Mistrovství světa juniorů

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)