Svátek má: Miloš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 5.prosince 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, biatlon

Kam v sobotu 5.prosince 2020 za sportem? Na fotbal, basketbal, biatlon

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii  stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Bohemians hrají s Pardubicemi ligový fotbal. Pro oba týmy je Ďolíček domácím trávníkem
5. prosince 2020 - 12:10

 Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

  

    v sobotu  5. prosince 2020




Fotbal


FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 10. kolo


14:00  Bohemians Praha 1905  -  FK Pardubice
14:00  Slezský FC Opava -  FC Baník Ostrava
16:00  SK Sigma Olomouc -  1. FK Příbram
18:30  FC Viktoria Plzeň - MFK Karviná

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 12. kolo

11:00  FK Ústí nad Labem - SK Líšeň 2019
13:30  FC Hradec Králové - FK Varnsdorf
13:30  FK Slavoj Vyšehrad  -  FK Blansko
13:30  MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlašim
13:30  FK Viktoria Žižkov - FC Vysočina Jihlava
13:30  1. SK Prostějov - FK Fotbal Třinec

Slovenská Fortuna liga  ... 16. kolo

14:00  FC Nitra - FK Senica
14:00  MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
14:00  ŠKF Sereď - FC Spartak Trnava
14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - MFK Ružomberok
17:00  ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
Lední hokej

Chance Liga ... 15. kolo
16:00  HC Dukla Jihlava -  SC Kolín
16:00  HC Benátky nad Jizerou - AZ Heimstaden Havířov
16:00  LHK Jestřábi Prostějov -  HC Stadion Litoměřice
16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín
17:00  HC Frýdek-Místek - HC Slavia Praha
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC Stadion Vrchlabí
17:00  HC Baník Sokolov -  Rytíři Kladno
17:00  SK Trhači Kadaň - HC ZUBR Přerov
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba 2011

Biatlon

Kontiolahti (Finsko) - Závody Světového poháru

13:20   Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Kontiolahti
15:15   Štafeta žen na 4x6 kilometrů - SP v biatlonu v Kontiolahti

Lyžování


Bannoje (Rusko) - Závody SP ve snowboardingu

9.00 paralelní obří slalom

Nižnij Tagil (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích

16.30 muži

Santa Caterina (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování

10.30/13.30 obří slalom muži

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

11:30  Světový pohár v alpském lyžování: super-G žen ve Svatém Mořici

Basketbal


Liga mužů ... 12. kolo

17:00  Nymburk - Svitavy
18:15  Děčín - Olomoucko
18:15  Hradec Králové  -  Ostrava
18:15  Opava  - Ústí nad Labem
18:15  Kolín -  Brno
18:40  Pardubice -  USK Praha

Liga žen  ...  9. kolo

15:00  Hradec Králové  -  Slovanka MB,
16:00  Žabiny Brno  -  Chomutov
16:00  Trutnov  -  Ostrava

Volejbal

Extraliga mužů  ...  13. kolo

15:00  Zlín  -  Lvi Praha
16:00  Odolena Voda -  Liberec
18:00  Brno - Kladno
18:00  České Budějovice - Příbram

Extraliga žen  ...  16. kolo
13:00  Přerov  - Olymp Praha
16:00  Liberec - Olomouc
17:00  KP Brno -  Frýdek-Místek
17:00  Šternberk -  VK Brno
17:00  Prostějov - Ostrava

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 13. kolo

11:00  SHC Maloměřice - Brno   -   TJ Sokol Nové Veselí
15:30  Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
16:30  HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen  ...  16. kolo

16:00  DHK Baník Most -  HK Hodonín

Mistrovství Evropy žen  


Skupina B

18:15  Česko -  Rusko

20:30  Španělsko - Švédsko

Skupina C

20:30  Nizozemsko - Srbsko

Skupina D

16:00  Polsko - Rumunsko
18:15  Německo - Norsko

Florbal

Superliga florbalu  ...  14. kolo

14:00  FBC ČPP Ostrava -  FBC Liberec
16:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno
17:00  Black Angels - FbŠ Bohemians
17:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokoli Pardubice
17:00  HU-FA Panthers Otrokovice - ACEMA Sparta Praha
18:00  FAT PIPE Florbal Chodov - FBC 4CLEAN Česká Lípa

Motorismus

Monza (Itálie) - Rallye Monza, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

18.00

Judo

Praha - Mistrovství České republiky

Saně



Altenberg (Německo) - Závody SP v jízdě na saních

Cyklistika

Praha - Finále SP v kolové

Ragby

Podzimní pohár národů

12:00  Georgia -  Fiji  v Murrayfield, Edinburgh
Utkání o sedmé místo 

14:15  Ireland  -  Scotland na Aviva Stadium v Dublinu
Utkání o třetí místo

16:45  Wales - Itálie v Parc  Scarlets, Llannelli 
Utkání o páté místo

2020 Tri Nations

Australie - Argentina

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)