Svátek má: Albína

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 3. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na motorky do Brna

Kam v sobotu 3. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na motorky do Brna

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam na motorky? Do Brna
3. srpna 2019 - 11:20

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu  3. srpna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... čtvrté kolo


17:00  1. FC Slovácko -  FC FASTAV Zlín
17:00  FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc
19:30  Bohemians Praha 1905  -  FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... třetí  kolo

10:15  FK Fotbal Třinec - FC Vysočina Jihlava
10:15  FK Pardubice -  FC Sellier & Bellot Vlašim
10:15  FK Baník Sokolov - FC Zbrojovka Brno
17:00  SK Líšeň - FC Hradec Králové

    Český pohár MOL Cup   ...  předkolo

10:15  FK SEKO Louny -  FK Brandýs nad Labem
10:15  Sparta Kutná Hora - FK Meteor Praha VIII
10:15  TJ Dvůr Králové nad Labem - SK Benátky nad Jizerou
10:15  SK Kladno -  FK Ostrov
10:30  FK Komárov - FK Hořovicko
10:30  FC Chomutov - FK Neratovice-Byškovice
10:30  SK Petřín Plzeň - TJ Sokol Hostouň
17:00  FK Náchod - FC Horky nad Jizerou
17:00  Arsenal Česká Lípa - SK Motorlet Praha
17:00  FK Letohrad - FK Čáslav
17:00  FK Olympie Březová - SK Senco Doubravka
17:00  TJ Nová Včelnice - TJ Tatran Sedlčany
17:00  SK Skalice u České Lípy - TJ Sokol Libiš
17:00  FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Rakovník
17:00  SK Slaný - FK Robstav Přeštice
17:00  FK Hvězda Cheb - FK Zbuzany 1953
17:00  FK Admira Praha - TJ Sokol Živanice
17:00  Sokol Srbice - Sokol Brozany
17:00  FC Hlinsko - FK Kolín
17:00  SK Libčany - SK Polaban Nymburk
17:00  SK Poříčany - SK Český Brod
17:00  Český Lev-Union Beroun - TJ Tatran Rakovník
17:00  FC Rokycany - SK Aritma Praha
17:00  SK Štětí - FK Velké Hamry
17:00  SKP Slovan Moravská Třebová  -  SK Vysoké Mýto
17:00  FC Přední Kopanina - Sportovní sdružení Ostrá
17:00  TJ Baník Union Nové Sedlo - FK Baník Souš

Slovenská Fortuna liga  ....  3. kolo
18:00  FK Senica - ŠK Slovan Bratislava
19:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  -  MFK Zemplín Michalovce
19:00  MFK Ružomberok - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
19:00  MŠK Žilina - AS Trenčín

Lední hokej

POPRAD (Slovensko) - Turnaj hráčů do 20 let
12:00  Česko ‚19‘  -  Německo ‚20‘
15:30  Slovensko ‚20‘ -  Dánsko ‚20‘

Tenis

Challenger Liberec  ... semifinále
11:30   Tomáš Macháč -  Rogerio Dutra Silva
13:00   Nikola Milojević - Pavel Nejedlý

Basketbal

KLATOVY - ME hráček do 20 let  ... skupina C

15:15   Polsko  -  Švédsko
18:00   Česko -  Rusko


Volejbal

NING-PO (Čína) - Olympijská kvalifikace žen

09:00  Česko   -   Turecko
14:00  Čína  -  Německo

Motorismus

BRNO - Kvalifikace na Velkou cenu České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů
12.35

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)