Svátek má: Běla

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 27.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, FOR Caravan

Kam v sobotu 27.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, FOR Caravan

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Veletrh FOR CARAVAN se koná v Praze v Letňanech za dodržování zdravotních opatřenís
27. listopadu 2021 - 12:34
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v sobotu  27. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  16. kolo

15:00  SK Dynamo Č. Budějovice - 1. FC Slovácko
15:00  FK Pardubice - SK Sigma Olomouc
15:00  FC FASTAV Zlín - FC Baník Ostrava
18:00  FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 16. kolo   

10:15 FK Dukla Praha - FK Fotbal Třinec
13:30 SK Líšeň 2019 - MFK Vyškov
13:30 SFC Opava - FC Zbrojovka Brno
13:30 1. SK Prostějov - AC Sparta Praha B
13:30 FC MAS Táborsko - 1.FK Příbram

Slovenská Fortuna liga ... 16. kolo

15:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
15:00  MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Zemplín Michalovce
15:00  AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda

Kvalifikace na mistrovství světa žen 2023  ... utkání skupiny C

 12:00  Česko - Nizozemsko v Ostravě

Lední hokej

Chance Liga ... 24. kolo


16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Stadion Vrchlabí
17:00  HC Frýdek-Místek - AZ Heimstaden Havířov
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  SC Kolín - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC Baník Sokolov
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha

Tenis

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Skupina A:
16:00 Rusko - Ekvádor

Skupina B:
10:00 Kazachstán - Švédsko

Skupina C:
10:00 Francie - Velká Británie

Skupina D:
10:00 Austrálie - Maďarsko

Skupina E:
16:00 Itálie - Kolumbie

Skupina F:
16:00 Srbsko - Německo

Biatlon

Švédsko - Úvodní závody Světového poháru

11:45  Vytrvalostní závod žen na 15 kilometrů - SP v biatlonu v Östersundu
15:00  Vytrvalostní závod mužů na 20 kilometrů - SP v biatlonu v Östersundu

Lyžování

Killington (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

16:00/19:00 obří slalom ženy

Lake Louise (Kanada) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

20:15 sjezd muži

Nižnij Tagil (Rusko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

12:00 ženy

Ruka (Finsko) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

9:10/15:30

Ruka (Finko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:30 muži

Ruka (Finsko) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

10:15 15 km klasicky muži
13:30 10 km klasicky ženy

Secret Garden (Čína) - Úvodní závody Světového poháru v akrobatickém lyžování

06:00 skikros

Basketbal

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ...  9. kolo

16:00  Hradec Králové - Ostrava
17:00  Žabiny Brno - USK Praha

Volejbal


Extraliga mužů ... 10. kolo

17:00  Příbram - Ostrava
18:00  Karlovarsko - Kladno
18:00  České Budějovice - Odolena Voda
18:00  Liberec - Brno

Extraliga žen ... 15. kolo

17:00  Ostrava - Přerov
17:00  Prostějov - KP Brno
17:00  Šelmy Brno - Frýdek-Místek
17:00  Šternberk - Olymp Praha

Házená

Evropský pohár mužů ... úvodní utkání 3. kola

19:00  Anorthosis Famagusta - Karviná

Cheb - Přípravný turnaj žen O štít města Chebu

12:00  Norsko - Švýcarsko
14:00  Česko - Island

Florbal

Mistrovství světa žen ... skupina A

19:30  Česko - Švýcarsko

Mistrovství světa žen ... skupina B

17:00  Švédsko - Slovensko
19:00  Německo - Finsko

Mistrovství světa žen ... skupina C

14:00  USA - Dánsko

Mistrovství světa žen ... skupina D

12:00  Singapur - Estonsko
15:00  Rusko - Norsko

Motorismus


Slušovice - Mikuláš rallye, exhbiční automobilová soutěž

Cyklistika

Panevežys (Litva) - Druhý závod premiérové Ligy mistrů v dráhové cyklistice

Krasobruslení

Soči (Rusko) - Rostelecom Cup, závod seriálu Grand Prix

Hokejbal

Extraliga ... 14. kolo

14:00  HbK Karviná - HBC Hostivař
16:00  HBC Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem

Judo

Abú Zabí (SAE) - Turnaj kategorie Grand Slam

Boby

Innsbruck (Rakousko) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Curling

Lillehammer (Norsko) - Mistrovství Evropy v curlingu

Ženy

12:30 finále

Muži  09:00 o 3. místo a  17:00 finále

Saně
Soči (Rusko) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Atletika

Valašské Meziříčí - Mistrovství ČR v přespolním běhu

Ragby

Mistrovství Evropy ... utkání 3. divize (Severní konference 1)

18:00  Lucembursko - Česko

Ragbisté Česka musí opět vyhrát a ještě položit Lucemburčanům čtyři nebo více pětek

Rychlobruslení


Dordrecht (Nizozemsko) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Veletrhy


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)