Svátek má: Lukáš

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 22. září 2018 za sportem? Na fotbal, hokej,na dostihy

Kam v sobotu 22. září 2018 za sportem? Na fotbal, hokej,na dostihy

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Barbora Černoušková a Martin Cap budou komentovat televizní přenos Pohár žokejů
22. září 2018 - 12:38

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v sobotu 22. září 2018



Fotbal



                                                                           deváté  kolo


15:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha
17:00 MFK Karviná - 1. FK Příbram
17:00 SFC Opava - FK Teplice (hráno v Brně)
17:00 FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
19:00 Sparta Praha - Slovan Liberec


                                                                            osmé  kolo


10:15  Sokolov - Prostějov
10:15  Pardubice - Brno

Liga žen, 5. kolo
10:30 Liberec - Viktoria Plzeň
11:00 Lokomotiva Brno - Slavia Praha
15:00 Sparta Praha - Hradec Králové

Slovenská liga, 9. kolo
18:00 Nitra - Michalovce
19:00 Žilina - Senica
19:00 Ružomberok - Podbrezová
19:00 Slovan Bratislava - Sereď
19:00 Trenčín - Zlaté Moravce

Lední hokej


                                         

                                                                                třetí kolo

17:00 HC Olomouc - HC Kometa Brno

První liga, 6. kolo
17:00 Přerov - Kadaň
17:00 Poruba - Litoměřice
17:00 Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem
17:00 Motor České Budějovice - Prostějov
17:00 Slavia Praha - Rytíři Kladno
17:30 Vsetín - Třebíč
17:30 Jihlava - Havířov

Basketbal

TENERIFE (Španělsko) - Mistrovství světa žen

Skupina A:
14:30 Jižní Korea - Francie
18:30 Řecko - Kanada

Skupina B:
12:30 Austrálie - Nigérie
15:00 Turecko - Argentina

Skupina C:
21:00 Japonsko - Španělsko
21:30 Portoriko - Belgie

Skupina D:
12:00 Lotyšsko - Čína
19:00 USA - Senegal

Volejbal

BULHARSKO; ITÁLIE - Mistrovství světa mužů, osmifinále

Skupina E (Milán):
17:00 Nizozemsko - Finsko
21:15 Rusko - Itálie

Skupina F (Boloňa):
17:00 Austrálie - Belgie
20:30 Slovinsko - Brazílie

Skupina G (Sofie):
16:00 Írán - Kanada
19:40 Bulharsko - USA

Skupina H (Varna):
16:00 Srbsko - Argentina
19:40 Polsko - Francie

Házená

Extraliga mužů, 3. kolo

10:00 Hranice - Lovosice
17:00 Litovel - Karviná
17:00 Nové Veselí - KP Brno
18:00 Kopřivnice - Zubří

Interliga žen, 3. kolo

14:00 Plzeň - Písek
17:30 Michalovce - Poruba
18:00 Bánovce nad Bebravou - Prešov
18:00 Most - Olomouc

Florbal


Superliga mužů, 5. kolo
18:00 1. SC Vítkovice - FBC Ostrava
20:00 TJ Znojmo - FBC Česká Lípa

Extraliga žen, 3. kolo
16:30 Jižní Město - Tatran Střešovice
17:00 FBS Olomouc - FBK Jičín
18:00 FBŠ Plzeň - Panthers Praha

Dostihy

PRAHA - Evropský pohár žokejů 2018

V jeho rámci se mj. uskuteční rovinové dostihy EJC Million (1400 m, tříletí a starší koně, dotace 2,600.000 Kč), Velká cena českého turfu (2400 m, tříletí a starší koně, dotace 600.000 Kč) či Gerschův memoriál (1400 m, dvouletí koně, dotace 600.000 Kč).

Judo

BAKU (Ázerbajdžan) - Mistrovství světa

Ragby


Extraliga, 13. kolo
13:00 Dragon Brno - Praga
14:00 Vyškov - Sparta Praha
15:00 Říčany - Tatra Smíchov

Softbal

HOOFDDORP (Nizozemsko) - Turnaj Super 6 žen
zápasy o umístění

Stolní tenis

ALICANTE (Španělsko) - Mistrovství Evropy

Střelba

PLZEŇ - MČR ve sportovní střelbě v puškových a pistolových disciplínách


Veletrhy

PRAHA - FOR ARCH 
Výstaviště v Praze v Letňanech

LYSÁ NAD LABEM  - Kůň 2018
Výstaviště



(ps, Prvnizpravy.cz,  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)