Svátek má: Simona

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 21. října 2017 za sportem?Hraje se fotbal,hokej i ragby

Kam v sobotu 21. října 2017 za sportem?Hraje se fotbal,hokej i ragby

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat

V Praze se hraje ragbyová exhibice
21.říjen 2017 - 04:55

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



     v sobotu 21. října  2017



Fotbal

První liga, 11. kolo
17:00 FK Teplice - Karviná
18:15 FK Jablonec - Sparta Praha

Druhá liga, 12. kolo
10:15 Olympia Praha - Vítkovice
10:15 Třinec - Pardubice
15:30 Příbram - Ústí nad Labem
16:00 Hradec Králové - Sokolov
16:15 České Budějovice - Opava

Slovenská liga, 13. kolo
15:00 Dunajská Streda - Trenčín
17:00 Michalovce - Nitra
17:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
17:00 Senica - Ružomberok
17:00 Trnava - Podbrezová Hokej

Lední hokej

První liga, 16. kolo

17:00 Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem
17:00 Frýdek-Místek - Přerov
17:00 Prostějov - Slavia Praha
17:00 Kadaň - Litoměřice
17:30 Havířov - Motor České Budějovice
17:30 Vsetín - Kladno
17:30 Třebíč - Karlovy Vary

Liga EBEL, 14. kolo
17:30 Orli Znojmo - Bolzano


Basketbal

Liga mužů, 5. kolo
17:00 Nymburk - Olomoucko
17:00 Pardubice - USK Praha
17:30 Ostrava - Kolín
18:00 Opava - Děčín
19:00 Brno - Svitavy

Liga žen, 7. kolo
16:00 Hradec Králové - MK Technic Brno
17:00 Žabiny Brno - Karlovy Vary
19:00 Slavia Praha - USK Praha

Volejbal

Extraliga mužů, 4. kolo
16:30 Ústí nad Labem - Brno
18:00 Odolena Voda - Ostrava
18:00 Kladno - Karlovarsko
18:00 Liberec - Příbram
18:00 ČZU Praha - Zlín

Extraliga žen, 2. kolo
17:00 Olomouc - Prostějov
17:00 Olymp Praha - Fénix Brno
17:00 Frýdek-Místek - Liberec
17:00 Ostrava - Šternberk


Házená

MOL liga žen, 7. kolo
15:00 Poruba - Prešov
17:30 Olomouc - Michalovce
18:00 Bánovce nad Bebravou - Písek

Pohár EHF žen, odveta 2. kola
18:00 Baník Most - Dalfsen (Nizpzemí)

Dostihy

PARDUBICE - Překážkové dostihy, závěr letošní dostihové sezony


Gymnastika

BRNO - Mezinárodní Grand Prix moderních gymnastek

Ragby

PRAHA - Exhibiční utkání
11:30 Česko  -  Armádní výběr Francie (ženy)
14:00 Česko  -  SA Supa Barbarians (JAR)

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)