Svátek má: Zora

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 12. prosince 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 12. prosince 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se v Česku hned několik hokejových utkání
12. prosince 2020 - 11:35

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

  

    v sobotu 12. prosince 2020




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 11. kolo

14:00 SK Dynamo Č. Budějovice - MFK Karviná
14:00 Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav
14:00  1. FK Příbram - FC FASTAV Zlín
16:00  FK Pardubice - Zbrojovka Brno v Praze v Ďolíčku
16:00  FK Teplice - SK Sigma Olomouc
18:30  FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

Slovenská Fortuna liga  ... 17. kolo

14:00  FK Senica - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  
14:00  MŠK Žilina - ŠKF Sereď
16:00  MFK Ružomberok - FK DAC Dunajská Streda

Lední hokej


Tipsport extraliga 2020/2021 ... základní část - 26. kolo

17:00 Zlín -  Litvínov

Chance Liga ... 4. kolo 

16:00  HC Stadion Vrchlabí - HC Stadion Litoměřice

Chance Liga  ...  8. kolo

17:00  SC Kolín - HC Slovan Ústí nad Labem

Chance Liga ...  9. kolo

17:30  SK Horácká Slavia Třebíč -  Rytíři Kladno

Chance Liga ...  17. kolo

15:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín
17:00  SK Trhači Kadaň - AZ Heimstaden Havířov
LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba 2011 odloženo
17:00  HC Frýdek-Místek - HC Dukla Jihlava

Tenis

Říčany, Prostějov - Extraliga ... základní skupiny
Prostějov - Přerov
I.ČLTK Praha - TK Sparta Praha 

Biatlon

Hochfilzen (Rakousko) - Závody Světového poháru

11:45  štafeta žen na 4x6 kilometrů - SP v biatlonu v Hochfilzenu
14:45  stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Hochfilzenu

Lyžování


Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Závody SP ve snowboardingu

19:00 paralelní obří slalom

Courchevel (Francie) - Závod SP v sjezdovém lyžování

9:30/12:30 obří slalom ženy

Davos (Švýcarsko) - Závody SP v běhu na lyžích

13:45 sprint volně ženy a muži

Planica (Slovinsko) - Mistrovství světa v letech na lyžích

16:00 3. a 4. kolo

Val d´Isere (Francie) - Závod SP v sjezdovém lyžování

10:30 sjezd muži

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga ... 14. kolo

00:00 Královští sokoli Hradec Králové - USK Praha 
00:00 NH Ostrava - Sluneta Ústí nad Labem
0:00  Basket Brno - Armex Děčín
0:00  ERA Basketball Nymburk - BK Olomoucko
0:00  BK Opava - Geosan Kolín

Renomia Ženská basketbalová liga  ... 11. kolo

0:00  KP Brno -  SBŠ Ostrava
0:00  Sokol Hradec Králové - Levhartice Chomutov
0:00  BLK Slavia Praha - Žabiny Brno
0:00  USK Praha - Slovanka

Volejbal  

Extraliga mužů ... 14. kolo

17:00  Příbram - Ústí nad Labem
18:00  Liberec - Ostrava
18:00  Kladno - Zlín
18:00  Karlovarsko - Odolena Voda

Extraliga žen ... 3. kolo

17:00  Frýdek-Místek - Olymp Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 14. kolo

HK FCC Město Lovosice -  SKKP Handball Brno  odloženo
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  HBC Ronal Jičín - SHC Maloměřice - Brno
18:00  KH ISMM Kopřivnice - Talent tým Plzeňského kraje

MOL liga žen ... 9. kolo

11:00  DHC Sokol Poruba - HK Hodonín

MOL liga žen ... 13. kolo

15:00  Sokol Písek - DHC Slavia Praha

MOL liga žen ... 17. kolo

17:00  DHC Plzeň - DHK Baník Most

Mistrovství Evropy žen ... skupina 2

16:00  Maďarsko - Německo
18:15  Chorvatsko - Norsko

Evropský pohár mužů ... 3. kolo - úvodní zápas

0:00  Pölva Serviti - Dukla Praha
0:00  Hafnarfjördur - Zubří

Florbal

Superliga Florbalu ... 10. kolo

15:00  ACEMA Sparta Praha - Black Angels
16:00  Sokoli Pardubice - FBC ČPP Ostrava
TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.CZ Florbal MB odloženo
17:00  HU-FA Panthers Otrokovice -  FBŠ Hummel Hattrick Brno
17:00  Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE Florbal Chodov
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice
19:30  FbŠ Bohemians - Liberec 

Cyklistika

Kolín - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Box

Česká Lípa - Mistrovství ČR mužů a žen

Krasobruslení

Peking - Finále seriálu Grand Prix

Gymnastika

Mersin (Turecko) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice mužů

Zápas

Bělehrad (Srbsko) - Mistrovství světa v zápase

Boby a saně

Innsbruck (Rakousko) - Závody SP v jízdě na bobech

Oberhof (Německo) - Závody SP v jízdě na saních


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)