Svátek má: Horymír

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 1. února 2020 za sportem? Sledujte hokej, házenou, volejbal

Kam v sobotu 1. února 2020 za sportem? Sledujte hokej, házenou, volejbal

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Volejbalistky Olympu Praha budou bojovat o ligové body v Olomouci
1. února 2020 - 10:30

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



       v sobotu 1. února  2020




   Lední hokej    



   CHANCE LIGA o pořadí v play-off    ... osmnácté kolo

16:00  ČEZ Motor České Budějovice - Piráti Chomutov
16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slavia Praha
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
17:00  HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice

   CHANCE LIGA o účast v předkole     ... osmnácté kolo

17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek
17:00  SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  HC Baník Sokolov - HC Benátky nad Jizerou
17:30  HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč


Lyžování


Feldberg (Německo) - Závod SP ve snowboardingu

11.30 snowboardcross

Garmisch-Partenkirchen (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.30 sjezd muži

Mammoth (USA) - Závody SP ve snowboardingu
18.30 slopestyle

Megeve (Francie) - Závod SP v akrobatickém lyžování

12.45 skikros

Moskva (Rusko) - Závody SP ve snowboardingu

17.00 paralelní slalom

Oberstdorf (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
15.30

Sapporo (Japonsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
08.30

Seefeld (Rakousko) - Závod SP v severské kombinaci
13.00/15.00

Toblach (Itálie) - Toblach-Cortina, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování
08:15 ženy
09:15 muži


  Basketbal   


   Ženská basketbalová liga žen    ... patnácté  kolo

15:30   KP Brno - Žabiny Brno
17:00   Slovanka MB - Slavia Praha

Volejbal

Extraliga mužů ...  17. kolo
17:00  Příbram - Beskydy
18:00  Kladno - Odolena Voda
19:00  České Budějovice - Ústí nad Labem

Extraliga žen 21. kolo
17:00  Olomouc - Olymp Praha
17:00  Ostrava - VK Brno
17:00  Prostějov - Frýdek-Místek
18:00  Liberec - Šternberk
18:00  Přerov - KP Brno

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  16. kolo

11:00   SHC Maloměřice - Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
16:30   HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
17:00   SKKP Handball Brno - HCB Karviná
18:00   HC ROBE Zubří - KH ISMM Kopřivnice
18:00   HBC Ronal Jičín  -  TJ Cement Hranice
18:10   TJ Sokol Nové Veselí  -  Talent M.A.T. Plzeň

MOL liga žen  ...   19. kolo
17:00  HK Hodonín - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:00  SHK Veselí n.M. - DHC Slavia Praha
17:30  DHK Zora Olomouc - MŠK Dunajská Streda

Vyzývací pohár žen ...  úvodní utkání osmifinále
18:00  Sokol Poruba - Granollers (Španělsko)


Florbal

Liepaja (Lotyšsko) - Kvalifikace mistrovství světa mužů

Finále ...  

18:00  Česko - Lotyšsko

O  3. místo

15:00  Německo - Španělsko


Cyklistika

Dübendorf (Švýcarsko) - Mistrovství světa v cyklokrosu
11:00 ženy od 19 let
13:00 muži do 23 let
15:00 ženy elite


Moderní pětiboj

Káhira (Egypt) - Závod SP v moderním pětiboji


Saně a boby

Oberhof (Německo) - Závody SP v jízdě na saních

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závody SP v jízdě na bobech




Ragby

Pohár šesti národů muži
15:15  Wales - Itálie
17:45  Irsko - Skotsko

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)