Svátek má: Vendula

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 8. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, biatlon, judo

Kam v neděli 8. března 2020 za sportem? Sledujte fotbal, biatlon, judo

Sportovní program bývá v neděli většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

V Edenu se hraje pražské derby Slavia - Sparta
8. března 2020 - 10:48

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v neděli  8. března 2020



Fotbal   


 FORTUNA:LIGA    ... čtyřiadvacáté kolo


14:30   FC Slovan Liberec  -  Slezský FC Opava
14:30   MFK Karviná  - 1.FK Příbram
15:00   FK Teplice - 1. FC Slovácko
17:00   SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

Sázkaři před pražským fotbalovým derby Slavia - Sparta věří více Spartě

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 17. kolo

14:30  FC Sellier & Bellot Vlašim  -  FK Pardubice
14:30  FC Hradec Králové  -  SK Líšeň
17:00  FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov

Lední hokej    


Play-off EBEL


17:30   Orli Znojmo - HC Bolzano

Slovenská liga  ...   skupina A (1.-6. místo), 7. kolo nadstavby

15:30  Košice - Zvolen
16:00  Slovan Bratislava  - Banská Bystrica
17:00  Poprad - Trenčín

Slovenská liga  ...  skupina B (7.-12. místo), 7. kolo nadstavby

16:00  Nitra  - Michalovce
17:00  Budapešť - Detva
17:30  Miškovec - Nové Zámky

Biatlon

Nové Město na Moravě - Závody Světového poháru


11:45  Hromadný závod žen na 12,5 kilometru
13:45  Hromadný závod mužů na 15 kilometrů

Lyžování

Kvitfjell (Norsko - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30 super-G muži

Narvik (Norsko) - Mistrovství světa juniorů v sjezdovém lyžování

Oberwiesenthal (Německo) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Ofterschwang (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování


9:30/12:30 slalom ženy

Oslo (Norsko) - Závod SP v běhu na lyžích

11.30 50 km volně s hromadným startem muži

Oslo (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích

14:30 muži
17:15 ženy


Basketbal

Liga mužů ...  skupina A1, 6. kolo nadstavby

18:00  Ústí nad Labem -  USK Praha



Házená

MOL liga žen ... 24. kolo

11:00  DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov



Florbal

Play-down Tipsport Superligy ...  1. kolo

16:00   Black Angels -  Sokoli Pardubice
18:00   FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Play-off Tipsport Superligy ... čtvrtfinále

17:00   ACEMA Sparta Praha  - FbŠ Bohemians
17:00   1. SC TEMPISH Vítkovice - HU-FA Panthers Otrokovice
17:00   FAT PIPE Florbal Chodov -  Tatran Teka Střešovice
18:00   Technology Florbal MB -  TJ Sokol Královské Vinohrady


Krasobruslení

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů



Futsal

První liga ...  20. kolo

13:30  Sparta Praha  -  Slavia Praha
18:00  Teplice - Hodonín



Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga

14:00  HC Kert Park Praha - HBC Kladno


Judo


Rabat (Maroko) - Turnaj série Grand Prix


Střelba

Nikósie (Kypr) - Závody SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní


Rychlobruslení

Heerenveen (Nizozemsko) - Finále Světového poháru



Squash


Ostrava - Závěr mistrovství ČR


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)