Svátek má: Radana|Radan

Regiony

Velikost textu:

Zmlátil ženu na náměstí a teď bude mít oplétačky se zákonem

Zmlátil ženu na náměstí a teď bude mít oplétačky se zákonem

Policejní inspektor v těchto dnech sdělil podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví sedmačtyřicetiletému muži, který fyzicky napadl svoji známou.

Ilustrační foto
6. března 2018 - 11:00

V sobotu 27. ledna byli oba na Masarykově náměstí v Jihlavě, kde muž o dva roky mladší ženu po jedné hodině v noci opakovaně udeřil pěstí do hlavy.

Napadená utrpěla zranění, se kterým musela následně vyhledat lékařské ošetření. Mimo jiné ji muž při útoku vyrazil jeden zub. Potud celý příběh, který pro násilníka dopadl ještě dobře. Protože jen těžko by vysvětloval svou převahu nad bezbrannou ženou jinému muži, navíc několikrát trestanému za násilnou trestnou činnost.

Dotyčný ze Středočeského kraje byl totiž svého času svědkem podobné události a zbité ženy se zastal. Násilník jej okamžitě napadl, ale se zlou se potázal. Zubů měl pak vyražených hned několik a k tomu i pár zlomených žeber. Ke cti recidivisty nutno poznamenat, že poskytl napadené ženě i první pomoc, když posléze upadla do mdlob.

Na ženy si troufá. Recidivista zmlátil hned tři najednou

Vraťme se ale k "hrdinovi" z Jihlavy - policisté mu již sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ nyní řeší ve zkráceném přípravném řízení.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: PČR)