Svátek má: Drahomíra

Regiony

Velikost textu:

V ulici Smrtelná muž zbil a zranil ženu. Spala na lavičce

V ulici Smrtelná muž zbil a zranil ženu. Spala na lavičce

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů čtyřiadvacetiletému muži, který v Třebíči napadl a zranil ženu. Došlo k tomu v minulých dnech v parku na Gorazdově náměstí.

Žena po útoku násilníka. (Ilustr.foto: MP Kladno)
20. října 2017 - 11:00

Po půlnoci tehdy přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení, že se z části parku u ulice Smrtelná ozývají rány a křik. Na místo ihned vyjela policejní hlídka. Novinkyvysocina.cz o tom informoval tiskový odbor Policie Třebíč.

V parku policisté nalezli zraněnou ženu, nikdo další se zde nenacházel. Na místo policisté přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která ženu odvezla na ošetření do nemocnice, a pátrali v lokalitě po pachateli.

Policisté zjistili, že devětačtyřicetiletá žena ležela na lavičce v parku, když k ní přišel neznámý mladý muž, který ji nejprve slovně napadl, plivl na ni a poté ji opakovaně kopl nohou.

Policisté zkoumali záznamy z kamer a vyžádali si lékařské zprávy. Žena utrpěla při napadení zejména zhmožděniny a tržnou ránu na hlavě. Právě záznamy z kamer po čase pomohly identifikovat totožnost podezřelého muže.


Jedná se muže z Třebíče, který byl za obdobnou trestnou činnost již v minulosti soudně trestán, nyní mu tak hrozí přísnější postih.

Policisté násilníkovi sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a pokusu přečinu ublížení na zdraví. Případ řešili ve zkráceném přípravném řízení.

(pšt, novinkyvysocina.cz)