Svátek má: Milan

Regiony

Velikost textu:

Tour Letního dovádění s Vysočinou vstupuje do druhé poloviny

Tour Letního dovádění s Vysočinou vstupuje do druhé poloviny

Stejně tak jako letní prázdniny, i Letní dovádění s Vysočinou má první polovinu úspěšně za sebou. Čtyři zastávky, čtyři odpoledne plná zábavy, tanečků, soutěží a dobré nálady.

Dovádění je nejpřitažlivější hlavně pro děti
3. srpna 2017 - 11:00

"Dováděli jsme ve Ždírci nad Doubravou, Koněšíně, v Novém Veselí a v Polné. Krásné slunečné počasí u všech dovádění nám přilákalo více jak 3 000 účastníků. Od těch nejmenších až po prarodiče, kteří si přišli užít odpoledne s vnoučaty,“ shrnul pro Novinkyvysocina.cz dosavadní průběh akce náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk, který se většiny zastavení osobně zúčastnil.
 
Tanečky a písničky pro děti s moderátorem Milanem Řezníčkem, zábavné soutěže pro dospělé, živá kapela, vystoupení Železného Zekona, spousta sladkostí a dárečků pro všechny účastníky. K tomu nafukovací skákací hrady, kreslení na obličej a spousta jiných možností se vydovádět.

Na akci Letní dovádění s Vysočinou se už vesele dovádí

„Během dosavadních zastavení se u promo stánku Kraje Vysočina zaregistrovalo přes 400 nových držitelů Rodinných pasů a zhruba stovka seniorů, kteří budou nově využívat výhod Senior pasů,“ pochvaluje si zájem o slevový program Kraje Vysočina náměstek Franěk.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)