Svátek má: Ilona

Regiony

Velikost textu:

Soutěž strojních mechaniků vyhráli žáci z Chotěboře

Soutěž strojních mechaniků vyhráli žáci z Chotěboře

Za podpory Kraje Vysočina a města Chotěboř zorganizovalo Střední odborné učiliště technické regionální kolo soutěže KOVO Junior 2017. To bylo  určené pro žáky oboru strojní mechanik.

Soutěžící v akci
8.březen 2017 - 11:00

Do soutěžního klání v rámci celostátního projektu České ručičky se zapojilo 16 studentů z pěti škol Kraje Vysočina a dvou škol z Pardubického kraje, kteří prokazovali své odborné dovednosti.

V kategorii jednotlivců zvítězil Ondřej Béna z domácí VOŠ, OA a SOUT Chotěboře, za družstva zůstalo vítězství také v Chotěboři, k Ondřejovi se přidal jeho spolužák Lukáš Dočekal, kterým v sále Staré radnice v Chotěboři předala medaili krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

Studenti a žáci pozor! Hledá se Talent Vysočiny
 
 „Vítězům velmi ráda pogratuluji, ale i když se dnes neumístíte, nevadí. Ne vždy vyjde všechno podle vašich představ, přesto nepochybuji, že jste předvedli to nejlepší a vaše výkony se promění ve zkušenosti a v praxi povedou k dobrému pracovnímu uplatnění,“ uvedla pro Novinkyvysocina.cz  Jana Fialová.

Slavnostní vyhlášení soutěže se uskutečnilo v prostorách staré radnice Městského úřadu v Chotěboři za přítomnosti radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jany a místostarosty Chotěboře Zdeňka Janovského.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)