Svátek má: Valdemar

Regiony

Velikost textu:

Silnice na Velký Beranov je uzavřena, dostává nový asfaltový povrch

Silnice na Velký Beranov je uzavřena, dostává nový asfaltový povrch

Řidiče v Jihlavě čekají další dopravní komplikace. Do pondělí 16.září bude uzavřena silnice II/602 od křižovatky za Helenínem do Malého a Velkého Beranova.

Ilustrační foto
15. září 2019 - 11:00

Důvodem úplné uzavírky 655 metrů dlouhého silničního úseku je pokládání asfaltu. Uzavírka se dotkne také MHD. Z důvodu úplné uzavírky silnice II/602 v úseku od Helenína po Nové Domky nepojedou autobusy MHD do Malého a Velkého Beranova. Linka 12 bude ukončena na zastávce Helenín, informuje jihlavský dopravní podnik. 

Během uzavírky povede objízdná trasa pro všechny řidiče přes dálnici D1. „Mezi EXITY 112 a 119 bude možné jezdit do konce října bez zpoplatnění,“ podotkla mluvčí jihlavské radnice Aneta Hrdličková. Další uzavírka čeká řidiče v ulici Hradební v Jihlavě. Zde je provoz částečně omezen kvůli výstavbě BUS pruhu.

Dle města od pátku 13. září kvůli pokládání asfaltu nebudou moci ulicí projíždět nákladní vozidla nad 3,5 tun. Zde by stavební práce měly být hotové do konce září. „Objízdná trasa pro nákladní vozy je stanovena přes ulici Brněnskou, Okružní a Jiráskovu,“ dodala mluvčí Hrdličková.

(pšt, novinkyvysocina.cz, zdroj: Jihlavské listy)