Svátek má: Doubravka

Regiony

Velikost textu:

Řidič v šoku. Opilec mrštil po autu štěrk, rozbil mu přední sklo

Řidič v šoku. Opilec mrštil po autu štěrk, rozbil mu přední sklo

Ze spáchání trestného činu je podezřelý padesátiletý muž, který se dopustil v Třebíči výtržnosti. Za obdobnou trestnou činnost byl již v minulosti soudně trestán.

Ilustrační foto
8. května 2018 - 11:00

V úterý 1. května byl kolem deváté hodiny večer na ulici Brněnská. Přišel k vozidlu Škoda Roomster, které stálo na komunikaci před semaforem, na kterém svítilo červené světlo.

Muž si stoupl před automobil, nabral ze země hrst štěrku a hodil ho na přední sklo a kapotu. Na místo byli přivoláni policisté. Podezřelého muže zajistili, byl pod vlivem alkoholu.

Pochod srdcem Vysočiny se blíží

Opilého muže cizí státní příslušnosti odvezli strážníci městské policisté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Při dechové zkoušce mu byla naměřena hodnota 2,8 promile alkoholu.

Automobil měl rozbité čelní sklo a poškozený sloupek dveří, škoda byla předběžně vyčíslena na čtyři tisíce korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, případ dále prověřují.

Jak si usteleš...Vyspával opici na kapotě cizího auta

V polovině minulého roku byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody se zkušební dobou až do letošního podzimu, nyní mu tak hrozí přísnější postih.(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: PČR)