Svátek má: Kvido

Regiony

Velikost textu:

Regionální produkty opět budí zájem turistů

Regionální produkty opět budí zájem turistů

Vysočina Tourism lákala turisty během adventu na zážitky a dárky.

Milovické perníčky
5. ledna 2023 - 11:00

Vznikly proto dvě vánoční kampaně, které se vzájemně doplňovaly. Kampaň „Regionální produkty“ představila kvalitní výrobky z Vysočiny vhodné pod stromeček a kampaň „Advent 2022“ upozornila na vánoční akce a na vyzdobená města na Vysočině.

„Chtěli jsme ukázat Čechům a Slovákům, že na vánoční trhy nemusí jezdit do Rakouska, ale že nádherně nasvícená města najdou i u nás na Vysočině. Zaměřili jsme se především na Třebíč a Světlou nad Sázavou kvůli jejich jedinečné vánoční výzdobě,“ řekla Oľga Königová, ředitelka Vysočina Tourism.

Kampaň „Advent 2022“ probíhala v online prostředí. Objevila se na platformách Facebook a Instagram, dále v podobě dvou PR článků na portále prozeny.cz a jako nativní inzerce na Seznamu. Komunikace se soustředila zejména na Třebíč a Světlou nad Sázavou. Pouze na Facebooku a Instagramu oslovila kampaň přes 643 000 lidí v ČR. Přidáme-li k tomu Slovensko, činí celkový počet oslovených téměř 991 000.

Další z vánočních kampaní se soustředila na regionální produkty. Navázala na úspěšnou kampaň z roku 2021 a probíhala zejména na platformách Facebook a Instagram. V rámci kampaně se zároveň spustil remarketing. Na webové stránky vysocina.eu se opět dařilo přivádět velmi kvalitní návštěvnost, která projevovala zájem o produkty. Celkově oslovila kampaň na Facebooku a Instagramu téměř 641 000 osob.„Věděli jsme, že minulý rok v období Vánoc měla kampaň zaměřená regionální produkty úspěch. Proto jsme se rozhodli na ni navázat také v roce 2022. Cílem kampaně bylo představit regionální produkty Vysočiny jako ideální dárky k Vánocům,“ doplňuje ředitelka příspěvkové organizace Kraje Vysočina.

NovinkyVysočina.cz informovala Oľga Königová, ředitelka Vysočina Tourism.

(rp,novinkyvysocina.cz,foto:Vysočina Tourism)Měla by být Markéta Pekarová Adamová odvolána z funkce předsedkyně Sněmovny?

Ano
transparent.gif transparent.gif
41%
Ne
transparent.gif transparent.gif
20%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
39%