Svátek má: Igor

Regiony

Velikost textu:

Podpora podnikatelů v Kraji Vysočina opět startuje

Podpora podnikatelů v Kraji Vysočina opět startuje

Zastupitelstvo Kraje Vysočina vyhlásilo Výzvu k předkládání projektů do programu Fondu Vysočiny Rozvoj podnikatelů 2022.

Ilustrační foto
17. září 2022 - 11:00

Po roční pauze, kdy v roce 2021 program vyhlášen nebyl, mohou podnikatelé do 50 zaměstnanců podnikající ve vybraných oblastech kraje požádat o dotaci maximálně 150 000 Kč na pořízení nebo technické zhodnocení strojů a strojního zařízení včetně souvisejících technologických rozvodů v oblasti průmyslové výroby a stavebnictví. Minimální spoluúčast žadatele činí 50 % uznatelných nákladů projektu. Příjem žádostí bude probíhat od 17. října 8:00 hod. do 27. října 2022, o přidělení dotace rozhodne datum a čas podání. Vše potřebné k podání žádosti je již nyní zveřejněno na www.fondvysociny.cz v sekci Podnikání a inovace.
 
„V souladu se Strategií regionálního rozvoje České republiky 2021+ jsme tento ročník programu vyhradili pro podnikatele z hospodářsky a sociálně ohrožených území kraje, abychom jim pomohli udržet jejich konkurenceschopnost a pracovní místa, která vytvářejí,“ uvedla Hana Hajnová, náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.

NovinkyVysočina informovala Jitka Svatočová, tisková mluvčí, Kraj Vysočina.

(rp,novinkyvysocina.cz,foto:arch.)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%