Svátek má: Vladimír

Regiony

Velikost textu:

Pár skleniček na kuráž? Opilou zlodějku v obchodě lapili

Pár skleniček na kuráž? Opilou zlodějku v obchodě lapili

Policisté byli přivoláni k obchodnímu domu na ulici Brněnská v Jihlavě, kde byla při krádeži potravin přistižena opilá žena. Potraviny se i snažila na místě zkonzumovat.

Zadržení pachatele na prodejní ploše
15.červenec 2017 - 11:00

Výčet hříchů není složitý. Žena na prodejní ploše snědla dvě pizzy, dále odcizila láhev a plechovky s nealkoholickými nápoji, které schovala do kabelky. Novinkyvysocina.cz o tom informoval tiskový odbor Policie Jihlava.

Poté výtečnice prošla prostorem pokladen, aniž by zaplatila, kde ji zastavil pracovník ostrahy. Na místo byli přivoláni policisté, kteří provedli u třicetileté ženy dechovou zkoušku a naměřili jí hodnotu 1,4 promile alkoholu.

To mu nemohlo projít! Opilec odcizil nejen desítky bonboniér

Odcizené zboží pachatelka vydala. Dále policisté zjistili, že se jedná o stejnou ženu, která krátce předtím odcizila zboží v obchodním domě na ulici Romana Havelky.

Odtud se jí ale podařilo po krádeži uprchnout. Podezřelou ženu policisté zajistili a odvezli ji na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelá ze spáchání přestupků proti majetku, které policisté dále šetří.

(pšt, novinkyvysocina.cz, ilustr. foto: PČR)