Svátek má: Vladimír

Regiony

Velikost textu:

Nové bydlení v Jihlavě – Horním Kosově najde až 100 rodin

Nové bydlení v Jihlavě – Horním Kosově najde až 100 rodin

Moderní bydlení, nadstandardní důraz na příjemné propojení stavby s okolní přírodou a dodržování termínů už v Jihlavě není utopií.

Vizualizace projektu
18. listopadu 2018 - 11:00

V minulých letech začaly na ploše 9 hektarů postupně vznikat kompletně zasíťované stavební pozemky a vyrůstat moderní řadové domy. O bydlení v Horním Kosově lidé projevili nebývalý zájem zejména díky atraktivní lokalitě. Jedná se sice o bydlení ve městě, avšak v místě, které obklopuje příroda.

Komfort obyvatelům poskytují také oddechové zóny s lavičkami a vybudované dětské hřiště se skluzavkou. Výhodná poloha nabízí pohodlné spojení v rámci MHD, ale také rychlé dopravní napojení na dálnici D1. Klidný provoz zajišťují kruhové objezdy, zpomalovací pásy i chodníky po obou stranách vozovky.  Stavební pozemky a již dokončené řadové domy mají své majitele, kteří si užívají komfortu a pohodlí nového bydlení.


Velký úspěch projektu dokazuje počátek další stavební etapy, ve které bude tato lokalita doplněna také o bytové domy, respektive čtyři viladomy a tři bytové domy.  Nové bydlení tak v Jihlavě postupně najde až 100 rodin.

Ve viladomech budou zastoupeny byty od malometrážních až po byty 3+kk větších rozměrů. Termín dokončení prvního bytového domu je stanoven na říjen 2019, tzn., že první byty budou novým majitelům předány již v roce 2019. Přímý prodej bytů byl již zahájen.

(pšt, novinkyvysocina.cz, zdroj: Jihlavské listy)