Svátek má: Vladimír

Regiony

Velikost textu:

Návštěva příbuzného. Místo pozdravu pořádných pár facek

Návštěva příbuzného. Místo pozdravu pořádných pár facek

Policisté v těchto dnech přijali oznámení od muže, který žádal o příjezd policejní hlídky do obce nedaleko Třebíče. Oznamovatele totiž fyzicky napadal v bytě jeho značně opilý blízký příbuzný. 

Přijeli a pomohli
17.červen 2017 - 11:00

Na místo vyjela ihned policejní hlídka situaci prověřit. Policisté po příjezdu na místo podezřelého zajistili. Novinkyvysocina.cz o tom informoval tiskový odbor Policie Třebíč.

Kdo byl ten násilník? Jednalo se o šestatřicetiletého muže, Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 2,66 promile alkoholu. Napadený muž měl drobné zranění, které si ale nevyžádalo lékařské ošetření.

Policisté zjistili, že opilý muž přišel k rodinnému domu svého příbuzného, po otevření dveří napadl osmašedesátiletého obyvatele a zatlačil ho do chodby.

Taxikář bojoval o život, napadl ho mladík se skleněným střepem

Dostal se tak do domu, kde zůstal až do příjezdu policejní hlídky. Opilého šestatřicetiletého muže policisté odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Následně zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody.

Případ policisté dále prověřují.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: PČR)