Svátek má: Gabriel

Regiony

Velikost textu:

Násilník partnerku otloukal o zeď, policisté ho z bytu vykázali

Násilník partnerku otloukal o zeď, policisté ho z bytu vykázali

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví sedmadvacetiletému muži z Kolínska, který fyzicky napadl a zranil svoji partnerku.

Ilustrační foto
14. dubna 2018 - 11:00

K útoku došlo v druhé polovině března v bytovém domě v Jihlavě, kde spolu oba bydleli. Novinkyvysocina.cz o tom informoval tiskový odbor Policie Vysočina.

Ve večerních hodinách v bytě po předchozí slovní rozepři muž fyzicky napadl svoji partnerku, kterou opakovaně udeřil do oblasti hlavy, kopl ji a tloukl s ní o zeď. Žena utrpěla zranění, která si vyžádala lékařské ošetření.

Převezena byla zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice. Kromě podlitin a pohmožděnin utrpěla také zlomeninu nosu. Po přijetí oznámení o fyzickém napadení začali případ prověřovat policisté.

Zjistili, že muž se vůči své partnerce choval násilně již také v minulosti. Ženu napadl a zranil také v únoru. Policisté muže na základě shromážděných informací vykázali ze společného obydlí.

Policie na Vysočině vloni vykázala 47 domácích násilníků

Případ dále prověřovali, provedli výslechy osob, vyžádali si také lékařské zprávy a shromáždili důkazy. Sedmadvacetiletému muži poté sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.


(pšt, novinkyvysocina.cz)