Svátek má: Doubravka

Regiony

Velikost textu:

Muž vyhrožoval přítelkyni se zbraní v ruce. Pak utekl do lesa

Muž vyhrožoval přítelkyni se zbraní v ruce. Pak utekl do lesa

Kriminalisté třebíčského územního odboru objasnili závažný případ, ke kterému došlo minulý týden v obci na Třebíčsku.

Ilustrační foto
11. května 2018 - 11:00

Osmatřicetiletý muž je obviněn z toho, že minulý týden v noci z pátku na sobotu v rodinném domě v obci na Třebíčsku vyhrožoval se zbraní v ruce své přítelkyni. Novinkyvysocina.cz o tom informoval tiskový odbor Policie Třebíč.

Činu předcházela slovní rozepře, po které podnapilý muž ženu vulgárně slovně urážel, rozbil notebook a skleněnou výplň dveří, při čemž se drobně poranil na ruce. Agresivita muže se stupňovala a výhrůžky nabyly na intenzitě.

Následně muž odešel do jedné z místností, po návratu držel v ruce plynovou pistoli s náboji a vyhrožoval, že ohrozí život blízkého příbuzného ženy.

Ta nevěděla, že se jedná o plynovou pistoli, z důvodu obavy o život a zdraví svoje a svého blízkého příbuzného z domu utekla a ukryla se v lese. Na místo byli poté přivoláni policisté, kteří nebezpečného muže velmi rychle vypátrali a zadrželi.

Opilý mladík z Havlíčkobrodska si dokazoval sílu na své známé

Škoda, kterou obviněný muž způsobil poničením věcí v rodinném domě, byla předběžně vyčíslena na více než tři tisíce korun. Policisté rozhodli o vykázání muže ze společného obydlí na deset dní.

Případ kriminalisté dále vyšetřují. Obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. (pšt, novinkyvysocina.cz, foto: PČR)