Svátek má: Ferdinand

Regiony

Velikost textu:

Ke stříbru Bernardovu cenu

Ke stříbru Bernardovu cenu

Těžko hledat slova, která by popsala nadšení z úžasného výkonu českých reprezentantů na Mistrovství světa hokejistů do 20 let.

Stanislav Bernard
8. ledna 2023 - 11:00

„Oceňujeme fantastické nasazení, kdy naši reprezentanti dali do boje úplně všechno, všechny svoje síly, duše a především srdce. A že se nevzdávali, ani když se pro ně zápasy nevyvíjely dobře,“ říká Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard. Unikátní vystoupení mladé české reprezentace v Kanadě pivovar ocenil Bernardovou cenou.

„Po dlouhých letech české hokejové beznaděje nás vrátil tam, kam patříme. Je to dojemné. Chceme jim poděkovat za obrovskou dávku pozitivních emocí. Myslím, že je nyní společnost potřebuje. A také oceňuje,“ smeká před mladými sportovci Stanislav Bernard.

Celému týmu patří Bernardova cena. Tu představuje velké zlaté srdce, certifikát a pivo na rok zdarma. V tomto případě pivovar volí jinou cestu. „Není reálné cenu jako takovou předat všem, proto ji tentokrát udělujeme symbolicky. A všechny členy týmu zveme, aby kdykoliv v budoucnu navštívili reprezentační prostory Návštěvnického centra Bernard v Humpolci, kde se jim budeme věnovat,“ vysvětluje PR manažer pivovaru Zdeněk Mikulášek. Certifikát pak při nejbližší příležitosti předá vedení reprezentace.Bernardova cena
Pivovar oceňuje Bernardovou cenou osoby i kolektivy nebo organizace za pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy. Pivovar v minulosti cenu udělil například za férovou hru ve sportu, za záchranu života nebo jinou nezištnou pomoc druhým, cenu získaly např. i sportovní týmy či nadace. Přehled oceněných a jejich příběhy najdete na webu Rodinného pivovaru Bernard
.

NovinkyVysočina.cz informoval Radek Tulis, tiskový mluvčí, Rodinný pivovar BERNARD a.s..

(rp,novinkyvysocina.cz,foto:Rodinný pivovar BERNARD)
Souhlasíte s tím, že odbory pohrozily vládě vyhlášením generální stávky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
50%
Ne
transparent.gif transparent.gif
25%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
25%