Svátek má: Evžénie

Regiony

Velikost textu:

Jihlava koupila pětimetrový stan. Důvod? Aby byla vidět

Jihlava koupila pětimetrový stan. Důvod? Aby byla vidět

Jihlava pořádá mnoho kulturních i společenských akcí a právě k takovým příležitostem si letos pořídila pětimetrový pneumatický stan v barvách města.

Ilustrační foto
5. září 2018 - 11:00

Návštěvníci se mohou na šedo červený stan s logem Jihlavy podívat poprvé 15. září na Masarykově náměstí, kde proběhnou velkolepé oslavy sto let od založení republiky Proletí 100letí.

„Stan ale využijeme prakticky všude, kde budeme chtít město prezentovat a kde budeme něco pořádat,“ přiblížil Tomáš Koukal, vedoucí městského odboru školství, kultury a tělovýchovy.

V současné době město vlastní dva nůžkové stany s logem města a jeden stan pro Zdravé město. Ostatní stany jsou bez loga či barev Jihlavy. Stan za necelých 90 tisíc byl pořízen z provozního rozpočtu odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

„Jihlava již nějakou dobu postupně řeší propagaci města dokupováním nových propagačních předmětů. Stan bude sloužit jako zázemní stan pro všechny akce pořádané městem, a to různými odbory magistrátu. Půjde o důstojnou propagaci města,“ doplnila Alena Zápotočná, koordinátorka kulturních akcí města z odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.


Stan bude na jihlavskou radnici dodán tři dny před vypuknutím oslav sta let od vzniku republiky Proletí 100 letí, které se odehrají na Masarykově náměstí 15. září.

(pšt, novinkyvysocina.cz, zdroj: Jihlavské listy)