Svátek má: Brigita

Regiony

Velikost textu:

Firma roku a živnostník roku: Textilka a učitel angličtiny

Firma roku a živnostník roku: Textilka a učitel angličtiny

V Kraji Vysočina získala titul IBM Firma roku 2021 společnost PLEAS, která vyrábí denní a noční prádlo pro muže, ženy i děti.

Vítězové z Vysočiny.
9. října 2021 - 11:01

Mezi živnostníky vybojoval titul MONETA Živnostník roku 2021 Kraje Vysočina Bronislav Sobotka, který se věnuje výuce angličtiny. Vítězný živnostník Bronislav Sobotka několik let učil angličtinu v Oxfordu a získal certifikát DELTA. Přednáší na Masarykově univerzitě, školí učitele, má nejsledovanější český youtubový kanál o angličtině a asi nejstudovanější on-line kurz angličtiny u nás.

Hodně výukových materiálů tvoří zdarma, například videa, bezplatný e-book, on-line kvízy a články na blogu s vysvětlováním gramatiky. „Nechci jen učit, chci, aby si lidé angličtinu skutečně zamilovali, a to bez ohledu na předchozí vztahové komplikace s jazyky,“ říká Bronislav Sobotka.Klienty jsou lidé všeho věku i jazykové úrovně, včetně věčných začátečníků. Má ohromnou radost, když dostává zpětnou vazbu, že se s ním angličtinu učí celá rodina, tedy rodiče, jejich děti i prarodiče. Dělá práci, která ho neskutečně baví a má na ni úžasnou zpětnou vazbu.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží IBM Firma roku 2021 a MONETA Živnostník roku 2021 se uskuteční 7. prosince na pražském Žofíně.
(pšt, novinkyvysocina.cz, zdroj: portál Kraje Vysočina)