Svátek má: Bohuslava

Regiony

Velikost textu:

Bude zábava! Narozeninové karnevaly Kraje Vysočina

Bude zábava! Narozeninové karnevaly Kraje Vysočina

Kraj Vysočina a tým Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina opět přichází s karnevalovou tour, se kterou navštíví pět obcí na Vysočině.

Ilustrační foto
8. února 2020 - 11:00

„Letošní ročník bude speciální tím, že půjde o narozeninové karnevaly. Kraj Vysočina slaví 20 let, a tak na děti, rodiče i prarodiče čeká velká oslava s bohatým narozeninovým programem,“ upřesnil pro Novinkyvysocina.cz letošní zaměření karnevalů náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 
Jako první se uskuteční karneval 16. 2. v kulturním domě v Třešti, následovat bude 23. 2. Lukavec, 1. 3. Čáslavice, 8. 3. Losenice a závěr bude 15. 3. patřit Lípě. Začínáme vždy ve 14 hodin a pro návštěvníky bude připravený tříhodinový program.

Hlavní hvězdou odpoledne budou Čiperkové, kteří svými veselými písničkami zaručeně pobaví nejenom děti, ale i rodiče a prarodiče. Celým odpolednem nás provede moderátor Milan Řezníček se spoustou narozeninových písniček a tanečků.


K dispozici bude fotokoutek, malování na obličej, virtuální realita a další atrakce s promotýmem Kraje Vysočina. Nebudou chybět ani narozeninové dárečky a sladkosti pro malé i velké návštěvníky.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)