Svátek má: Laura

Regiony

Velikost textu:

Autokino Vysočina: Za 10 dnů návštěva sedmi tisíc diváků

Autokino Vysočina: Za 10 dnů návštěva sedmi tisíc diváků

Dvacet filmů, 10 dnů, 2 500 aut a návštěvnost přes sedm tisíc filmových nadšenců, to je stručná bilance Autokina Vysočina.

Ilustrační foto
20. května 2020 - 11:00

Kraj Vysočina od 8. až do 17. května bilanci připravil v areálu jihlavské nemocnice jako oslavu 20 let od svého vzniku. „Původně jsme plánovali oslavu v červnu v podobě zábavného celodenního programu pro celou rodinu. Bohužel okolnosti nás donutily změnit plány a připravili jsme aktivitu, kterou lze nabídnout širokému okruhu návštěvníků a zároveň s tím zajistit i nezbytná bezpečnostní a hygienická opatření. Dle návštěvnosti soudím, že se malým i velkým divákům nápad s autokinem líbil,“ zhodnotil pro Novinkyvysocina.cz hejtman Jiří Běhounek.

Mezi promítanými filmy se mimo jiné objevily i snímky, které byly natáčeny v Kraji Vysočina. Program autokina byl zároveň poděkováním široké veřejnosti, složkám Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina.


Rovněž tak organizacím v oblasti zdravotnictví, sociálních služeb a v neposlední řadě i všem obyvatelům Kraje Vysočina, za osobní přístup i pracovní nasazení, se kterým se podařilo zvládnout mimořádnou situaci v uplynulých týdnech.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)