Svátek má: Leoš

Politika

Velikost textu:

František Ringo Čech má jasno:Tito jsou vítáni, jak říká baba Merkel!

František Ringo Čech má jasno:Tito jsou vítáni, jak říká baba Merkel!

František Ringo Čech čas od času na svých webových stránkách komentuje dění v politice, v kultuře i ve sportu a jeho postřehy a názory mohou být mnoha lidem sympatické a to nejenom  proto, že je píše lidovým jazykem ...

František Ringo Čech
19. června 2017 - 08:28

"Seděl jsem na Jungmanově náměstí, na obrubníku jeho pomníku. Bejval tam Dům hudebních nástrojů, teď tam taky prodávaj nástroje. Seděl jsem tam a čekal, až pro mě přijede kamarád s autem, aby mě odvezl zpátky ke mně domů na vesnici," začal svoji glosu František Ringo Čech, kterou nazval VIETNAMSKÉ  HOLČIČKY.

Mluvíme o strachu z Ruska, ale pro nás nebezpečnější je EU

"A šly okolo dvě vietnamský holčičky, tak 14 a 10. A procházely okolo mě a co mě nadchlo, mluvily mezi sebou plynnou češtinou, krásnou čistou češtinou. A mě to tak dojalo. Říkal jsem si: Určitě uměj samozřejmě vietnamsky, protože jsou to Vietnamky, a ony mluvěj mezi sebou česky," všiml si bývalý poslanec Čech.


"Tak na to říkám ano, takováhle imigrace ano! Tito jsou vítáni, jak říká baba Merkel! Ono to možná nebude tak strašný s tím mým nacismem, fašismem, klaustrofobií a ošklivou povahou.," uzavřel svoji poznámku na svém webu  František Ringo Čech.

(ps, ringo-cech.cz,  Prvnizpravy.cz , foto: ps)