Svátek má: Valdemar

Regiony

Velikost textu:

Na Žďársku chce do Senátu za KDU-ČSL František Bradáč

Na Žďársku chce do Senátu za KDU-ČSL František Bradáč

Celostátní politika musí více slyšet hlas menších měst a vesnic než tomu bylo dosud. S touto myšlenkou vstupuje do "velké" politiky František Bradáč. Bývalý starosta Velkého Meziříčí a současný krajský zastupitel bude kandidivat za KDU-ČSL na Žďársku.

František Bradáč
13.červenec 2014 - 11:13

Současné zájmy obyvatel Vysočiny ve "velké" politice hájí za KDU-ČSL poslanec Vít Kaňkovský a europoslanec Tomáš Zdechovský. 

„Věřím, že spolu s František Bradáčem dosáhneme ve velké politice toho, aby moje rodná Vysočina získala takové postavení, jaké si zaslouží,“ těší se na budoucí spolupráci europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Ve Velkém Meziříčí František Bradáč získal zkušenosti s "malou", komunální politikou. Dlouhých třináct let stál starosta Bradáč v čele Velkého Meziříčí, dnes působí jako krajský zastupitel.

Se současným poslancem dolní komory parlamentu Vítkem Kaňkovským spolupracuje František Bradáč už několik let v zastupitelstvu kraje Vysočina. „František je výraznou tváří Žďárska. Jako bývalý mnoholetý starosta Velkého Meziříčí má bohaté zkušenosti se samosprávou a přehled o tom, co občany i region trápí, a kde by bylo třeba regionu pomoci," říká o spolupráci v Kraji Vysočina poslanec Kaňkovský.

Kandidátku KDU-ČSL v Jihlavě vede sládek Jaromír Kalina


Poslanci Tomáš Zdechovský i Vít Kaňkovský se těší na budoucí spolupráci s Františkem Bradáčem jako zástupcem Vysočiny v horní komoře parlamentu České republiky. "Přeji občanům tohoto senátního obvodu, aby práce, která stojí za Františkem Bradáčem, byla pro ně vodítkem při podzimním hlasování,“ sdělil ke kandidatuře Bradáče poslanec Vít Kaňkovský.

(iza, foto: KDU-ČSL)