Svátek má: Silvie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• HAVEL nasliboval:budu prezidentem jen do řádných voleb-taky byl pak jej zas zvolili poslanci,nebude zdražování,nezaměstnanost,zruš​í se vojenská uskupení,nechci majetek,všude odborníci-jako prezident nezmohl nic,vládl zloděj Klaus,Zeman,kašlali ...
• Děkujeme Klausovi,že za hubičku rozprodal za tichého souhlasu Zemana republiku oligarchům jako Babiš,Kellner a dalším,i Sudeťákům,které teď kritizuje.Zeman dílo dokonal,další Sudeťáky přilákal na 30let odpuštěním daní.Z ČR tak odchází 500milard ročně!
• Jj mojí prababičce úspory komunisti r.1948zablokovali váz.vklady,r.1953měnovou reformou zabavili vše,i dobytek,dostala důchod zJZD 200Kčs,podvýźivou umřela r.1959!1989-prům.plat dělníků 2000;důstojníků a komunistických papalášů 6000Kčs.Jó ZLATÍ KOMOUŠI
• Měli by stavět Rusové,když zastaralá elektrárna v Dukovanech běží bez závad po našich několika přestavbách.V Jaslovských Bohunicích jim málem vybuchla jak vČernobylu,je na věky zabetonovaná.Westinghause naštěstí dostavěl1993÷2000 Temelín šlape jak hodinky
• Cenu Hovado Roku letos vyhrává ... ano, je to Plukovník Šprýmula! Dovolil si totiž upozornit k nelibě komunistů z Čínskeho vysranectví, že Covid-19 vznikl ve Wu-chanu únikem z místní laboratoře, tak jej hned soudruzi zkompromitovali (Potlesk)!
• KSČM ti kádrováci StB udavači,co jdou vždy s dobou,přestoupili jinam,dělají kariéru v NATO,EU-generál Pavel atd/A DĚLAJÍ JI ZŘEJMĚ DOBŘE,DŮKAZEM JE,ŽE TA NEVOLITELNÁ ZBYLÁ HRSTKA StB PRÁSKAČŮ Z KSČM A SPD,KOLABORANTŮ S RUSY A ČÍŇANY ZDE SILNĚ KVIČÍ VZ...
• Antifa jsou zákeřní teroristé podle Trumpa.Kdo s nimi nesouhlasí je fašista.Šíří se na západních univerzitách i v Rusku.Násilí proti jiným názorům je povoleno.Šíří se to k nám z východu i západu.Jsou u nás i v parlamentu,SPD-Sebranka Pitomiových Dementů.
• Kolik Vám za to platí stát vy ubožáci,50 nebo 100 tisíc?Jste fakt ubožáci vy VŠ politický pravicový kapitalisti,nemám slov,jako blb politrukblb s nedokončenou ZŠ mám za 10 svých lží jen 30 rublíků od Anny Nikolajevny z vysranectví RF,za to mi to nestojí.
• Na pročínské ředitele WHO a další gaunery jde hromadná žaloba pro falešné testy na Covid a bilionové hospodářské ztráty,naše media to kryjí na požadavek SiŤin-pchinga,sledujte v EU!AMERIKA SE UŽ DÁVNO OD WHO DISTANCOVALA,NIC WHO NEPŘISPÍVÁ,WHO proto zuří.
• Všechna ta svoloč komunistická z Prognostického ústavu před r.1989 se rozlezla,škodí této zemi 30 let,s bývalými tupými bolševiky nalezli do KSČM v čele s estébákem Filipem,se slámou v botách si hrají na elitu,už jelita nevolitelná,propadající ve volbá...
• Jsem rád,že na hradě sedí zdělanej pochcanej Zeman(obrázky Google)a ne slínták Gustáv Hnusák Prorusák či truhlář Gottwald s krvavýma rukama,co dělal špionům Stalina vrátného.A nová budoucí prezidentka typuČaputové bude také zase naše.Vaculík,politrukblb
• Zeman během měsíce urazil všechen lid,chtěl nechat vyhladovět herce,zpěváky,řemeslníky,podni​katele a všechny slušné lidi.Překrucovač ústavy,zákonů,lhář a občany této země považuje za své slaboduché poddané.Ožralec si dokonce poblil korunovační k...
• Bolševický dědek Zeman zase včera mlel.Prý oslava nezávislosti.Pche,to říká 7x soudně uznaný lhář,který vlezl doprdele Rusům a Číně a jmenoval estébáka,soudně stíhaného zloděje premiérem,který ničí naši půdu,prostředí řepkou a chemickými závody Agrofertu!
• Zeman:Kvůli covidu zkrachují jen neschopní „blbečci“!Já jsem jako hradní schopný blbeček k platu 300 000 měsíčně dostal 215 milionů navíc.Kvůli„propadu příjmů z turismu,pronájmu a nižšího zájmu o konání společenských akcí způsobených šířením koronaviru".
• Eskimaci.. Jj určitý blb politrukblb z Liberce má nedokončenou ZŠ, skončil v 5.třídě a pak absolvoval ještě jednoroční estébáckou blbšulku na tlučení demonstrantů na Národní obuškem, jako posranec Ondráček-s titulem z Plzně,diplomku opsal!
• Manžel trpící zbytnělou prostatou se po návratu z WC usadil u PC,zas tapetuje, lže,pomlouvá a zas se posral.Že jsem si nevzala chytrého,čistotného souseda Masra.Napsala nešťastná manželka koprofilního plukovnického prasete Vaculíková,Kolín, Benešova 75...
• Jo máte pravdu.Proč já se vlastně rozčiluji,vždyť mě ty VŠ politický pravicový kapitalisti/ty nevychovaný,namyšlený,podváděj​ící,zotročující blbečci s VŠ diplomy/ nestojí vůbec za to,abych se s nimi věčně rozčiloval .Čas musím věnovat hlavně sobě.
• Naopak podpořím např poctivé velkovýrobní dotované zemědělství a drobné poctivé zemědělce,je jedno zda pasou krávy,ovce,nebo i pasou koně,ale politickou ideologii politický pravicový kapitalismus nikdy v životě už nepodpořím a názor nikdy nezměním.
• běžte se vyspat, nadávat na kapitalisty můžete i zítra, svěží a pln životního optimismu!
• A na tom co cituji,už nikdo nic nezmění.Politickou ideologii politický pravicový kapitalismus nikdy v životě nepodpořím,zarámujte si to ve sněmovně,v senátu,na magistrátech měst,i v Justici ČR.
• A kdy těmto privilegovaným politickým kapitalistům,co kradou miliony,miliardy se nikdy nic nestalo,tak se řídí v tomto státě Justice ČR,vím to moc dobře,mám hodně kauz uložených,takže já už nikdy politickou ideologii pravicový kapitalismus nepodpořím.
• Za 30 let se v ČR ukázalo,že Justice ČR kryje VŠ politické pravičácké kapitalistické zločince,protože je zpolitizovaná/už od Klause/politickou ideologíí pravicovým kapitalismem,kdy privilegovaný kapitalisti kradou miliony,miliardy od počátku privatizace.
• Já jsem se rozhodl,že tuto stupidní bezohlednou,otrokářskou zločineckou politickou ideologii pravicový kapitalismus nebudu už nikdy v životě podporovat a žádná politická strana,politik,lobista apd na tom už nikdy nic nezmění.Raději se budu věnovat sobě.